قابلیت های جدید ماشین چاپ رولند 700

قابلیت های جدید ماشین چاپ رولند 700

ماشین چاپ رولند 700 شاید یکی از پر طرفدار ترین ماشین های چاپ افست در جهان باشد. این ماشین سال ها پیش به بازار عرضه شد ولی از آن زمان تا کنون تغییرات زیادی در این ماشین به عمل آمده است.


 

جدید ترین مدل رولند 700 ، های پرینت (Roland   700 Hiprint) نام دارد .

«مان رولند» ادعا می کند کیفیت چاپ این ماشین و قابلیت های آن از تمام ماشین های چاپ مشابه و رقیب ، یک ر و گردن بالاتر است . مان رولند به تازگی 7 قابلیت جدید به مجموعه ماشین آلات Roland   700 Hiprint اضافه کرده است . مهم ترین این ویژگی ها قابلیت های جدید تکنولوژی اتوماتیک و همزمان تعویض پلیت ها است که به آن SPL می گویند . اکنون با فشار تنها یک دکمه چاپکاران می توانند عملیات پلیت گذاری و شست و شوی سیلندر های لاستیک را همزمان انجام دهند و از این طریق برای هر کار چاپی بیش از 5/7 دقیقه صرفه جویی کنند . همین صرفه جویی باعث می شود تا چاپکار بتواند سالانه دو ملیون و هفتصد هزار ورق بیشتر با ماشین چاپ کند. این مزیت باعث افزایش حاشیه سود و لبه رقابتی چاپخانه میشود .

در مدل های جدید رولند 700 ، از یک تسمه مکش به جای نوردهای مکش برای هدایت ورق ها از بخش تغذیه به درون ماشین استفاده می شود . مزیت تسمه های مکش این است که میتوانند سطح وسیع تری از ورق را در بر گیرند و همین امر کنترل بیشتری بر هدایت و انتقال ورق از بخش تغذیه به درون ماشین حتی در سرعت های بالا فراهم می آورد .

سومین مزیت کلیدی ماشین جدید افزایش سرعت از 16 هزار به 17200 ورق در ساعت است که باعث کارآیی هرچه بیشتر ماشین می شود . از سوی دیگر در ماشین های جدید برای عملیات خشک کردن ورق از تکنولوژی یووی LEC که مخفف Low Energy Curing یا تثبیت مرکب با استفاده از انرژی کمتر است استفاده می شود .

سیستم های معمولی یووی گرانتر هستند .

سیستم جدید یووی مان رولند در ژاپن ارائه شد و سپس در اروپا تکوین پیدا کرد . از آنجایی که ژاپن همواره در معرض زلزله های مخرب است ، آنها مجبورند در مصرف انرژی صرفه جویی کنند. تکنولوژِی جدید یووی نیز حاصل این نیاز است . تکنولوژِی خشک کن LEC UV از مرکب هایی استفاده می کند که بهتر در مقابل میزان کم اشعه یووی عمل می کنند.

سیستم بازبینی و کنترل ورق ها که مان رولند به آن Eye in the Sky Inline-Inspector می گویند ، در ماشین های جدید بهینه شد و قابلیت کنترل صد در صد تمام سطح ورق را دارد. همین امر باعث کاهش باطله و ضایعات چایی می شود . یک سیستم جوهر افشان برای نمره زنی نیز به ماشین جدید اضافه شده که به گفته مان رولند عاری از خطا است و می تواند روی هر ورق یک شماره چاپ کند و در آخر سیستم فویل کوبی پیوسته مان رولند اکنون به یک قابلیت ویژه که Indexing نامیده می شود مجهز است . این قابلیت باعث می شود تا در عملیات فویل کوبی در مصرف فویل بین 19 تا 62 درصد صرفه جویی به عمل آید.

 

پرسش و پاسخ (۱) مورد
نعمتی - 1397/10/26

باسلام لطفا قیمت دستگاه ROLAND700 چهار رنگ را اعلام فرمائید


پاسخ مدیر سایت - 1397/10/26

با سلام خدمت شما، با شرکت 02149063 تماس بگیرید.

پرسش و پاسخ