سایت کاریابی برای علاقه مندان به چاپ 3 بعدی

سایت کاریابی برای علاقه مندان به چاپ 3 بعدی

خیلی ها معتقدند چاپ 3 بعدی یکی از عوامل کلیدی برای دومین انقلاب صنعتی است . انقلابی که تکنولوژی های نوین طراحی ، اسکن و چاپ در آن نقش به سزایی خواهند داشت .

به همین خاطر در حال حاضر تقاضای فراوانی برای کسانی که در چاپ 3 بعدی تخصص داشته و یا در این زمینه کار می کنند وجود دارد . وب سایت www.3dprintedjobs.com که یک سایت اینترنتی بین المللی کاریابی و یافتن متخصص در صنعت چاپ 3 بعدی است برای پاسخگویی به همین نیاز پا به عرصه وجود گذاشته است .

یک سخنگوی این وب سایت می گوید : «چه شما از قبل در این زمینه متخصص باشید و یا اینکه به دنبال کسب اطلاعات در زمینه موقعیت های شغلی در صنعت چاپ 3 بعدی باشید ، وب سایت ما می تواند به شما کمک کند . این وب سایت یک منبع جامع و کامل برای کسب اطلاعات در مورد موقعیت های شغلی در این صنعت جدید ، هیجان انگیز و رو به رشد است .»

این پلات فورم در تلاش است تا موقعیت خود را به عنوان یک منبع آنلاین تخصصی که هدفش ایجاد یک پل بین کسانی که دنبال کار در صنعت چاپ 3 بعدی می گردند و یافتن کار مناسب ، مستحکم کند .

این سایت به کاربران امکان می دهد مهارت ها و استعداد های خود را درآن ثبت کرده و موقعیت های شغلی موجود را پیدا کنند . روش کار خیلی ساده است . کارفرما یان ویژگی های شغل های مورد نیاز خود را اعلام کرده و هر کس که فکر می کند می تواند از عهده کار برآید می تواند به تقاضای کارفرما پاسخ مثبت بدهد .

خیلی ها معتقدند که کار در صنعت چاپ 3 بعدی بسیار سرگرم کننده و لذت بخش است و اصلا نمی توان آن را کار قلمداد کرد .

وب سایت ادعا می کند که تاکنون شرکت های متعددی موفق شده اند متخصصان مورد نیاز خود را از طریق این وب سایت پیدا کنند . این شرکت ها شامل Keep It Visual , Brothers ,Pedro و کالج سلطنتی لندن می شود .

برنامه های بعدی این وب سایت اضافه کردن خدمات استخدام متخصصان چاپ 3 بعدی در سطح بین المللی است . این امر می تواند به شرکت هایی که حوزه فعالیت های آنان کشور های مختلف جهان است کمک فراوانی بکند و از سوی دیگر وب سایت دوره های آموزشی برای کسانی که از مزایای آموزش در زمینه چاپ سه بعدی آگاهند ، ارائه می کند .برای اطلاعات بیشتر می توانید به سایت www.3dprintedjobs.com مراجعه فرمایید .