مرکب DOMINO رو نمایی شد

مرکب DOMINO رو نمایی شد

مرکب BK118 قابلیت چاپ جوهر افشان حرارتی (TIJ) را برای چاپ کردن بر روی موادی مثل پلاستیک ها ، فیلم ها ، فویل ها و کارتن ها بالا می برد .

به گزارش چاپ و نشر به نقل از هنر بسته بندی ، Domino ، چاپ جوهر افشان حرارتی ، پلاستیک ، فیلم ، فویل ، کارتن ، مرکب جوهر افشان حرارتی ، بسته بندی اولیه ، بسته بندی ، مواد بسته بندی براق ، جوهر های پایه حلال ، لفاف ، کیسه ها و فیلم های انعطاف پذیر ، کد گذاری بر روی بسته بندی .

مرکب جوهر افشان حرارتی که در صنایع مختلف از غذا تا دارو به کار می رود برای بسته بندی اولیه و بیرونی کاملا مناسب است و اکنون در سایه ویژگی های مقاومتی BK118 (پایه اتانول) ، حتی بر روی مواد بسته بندی براق هم می توان کد گذاری کرد .

Phil Parkins مدیر تولید TIJ در Demino می گوید : «در کارتریج های جدید که مخصوص جوهر های پایه حلال طراحی شده اند ، ما جوهر TIJ را پیشنهاد میکنیم که کد های پایا و مقاوم با کاراکتر های با وضوح و کنتراست بالا را نشان ارایه می دهد . کیفیت کد و چسب مرکب ، BK118 را برای چاپ با سرعت بالا بر روی لفاف ها ، کیسه ها و فیلم های انعطاف پذیر ، ایده آل می کند .»

به علاوه BK118 و قابلیت چند هد پرینترهای TIJ سری G  ثابت کرده است که میتوان برای کد گذاری بر روی بسته بندی اولیه نا متخلل و بسته بندی هایی که قسمت بیرونی شان براق است ، ترکیب مؤثری را ارایه کرد . با داشتن این توانایی که چهار هد چاپ کننده از یک کنترل کننده خارج می شوند ، هنگامی که بقیه هد ها بر روی قسمت بیرونی بسته بندی عمل چاپ را انجام می دهند یک هد می تواند بر روی بسته بندی اولیه چاپ بزند .

Parkins در نهایت این گونه نتیجه گیری می کند که هدف ما این است که راه حل های مناسبی را برای چالش هایی که مشتریان با آن رو به رو هستند ارایه دهیم و به همین دلیل است که به تقاضای تمام صنایعی که با آن ها مشغول به کار هستیم ، توجه می کنیم . ما مطمئن هستیم که جوهر TIJ جدید می تواند این کار را انجام دهد و پاسخ مشتریان به این محصول مثبت خواهد بود.